Aktualizacja z dnia: 29 VI 2015 r.

(28.06 2015 r.)

1. Dziś 13 Niedziela Zwykła. W naszej parafii przeżywamy Uroczystość Odpustową ku czci Matki Bożej Nawiedzającej połączoną ze srebrnym jubileuszem kapłaństwa naszego rodaka ks. Krzysztofa Smolenia, który będzie przewodniczył sumie odpustowej o godz. 11.30.
    Ostatnia Msza św. o godz. 16.30 połączona ze śpiewem litanii do Serca Pana Jezusa.

2. Msze św. w tym tygodniu o godz. 6.30 i 18.00.

3. W poniedziałek - Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 6.30, 8.00, 15.00 i 18.00. Składka w tym dniu jest przeznaczona do dyspozycji Ojca Świętego.

4. We wtorek o godz. 18.00 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

5. W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

6. W tym tygodniu przypada: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca lipca. Spowiedź św. w te dni pół godziny przed Mszą św.

• I czwartek - święto Najświętszej Maryi Panny Tuchowskiej. O godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy o nowe powołania kapłańskie i zakonne. W tym dniu tradycyjnie nauczyciele udają się w pielgrzymce na Jasną Górę.

• I piątek - święto św. Tomasza Apostoła. Msze św. o godz. 6.30, 15.00 i 18.00.
      Wyjazd do chorych w piątek od godz. 8.00.

• I sobota - zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. wieczornej i w niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00

7. Dziękujemy tym, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o piękno naszego kościoła, a w sobotę na godz. 9.00 prosimy rodziny państwa: Obara, Kalicki, Groele, Burczy, Kardyś.

8. Zachęcamy do nabywania i czytania Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa Niedzielnego dla dzieci na wakacje z dzienniczkiem do zapisywania najważniejszych chwil z wakacji.